Bielizna ciążowa od Babyono

Podczas ciąży i połogu, ciało kobiety wymaga specjalnej opieki oraz ochrony. Jej ciało wyraźnie się zmienia, co często łączy się z obniżeniem komfortu. Bielizna ciążowa od Babyono powstała specjalnie z myślą o mamach i przyszłych mamach. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, wspiera regenerację delikatnej i obciążonej skóry. Szczególnie pomocne młodym mamom są biustonosze do karmienia oraz wielorazowe i jednorazowe majtki.

Największym zmianom ulegają przede wszystkim piersi i brzuch. Biustonosze ciążowe najczęściej są potrzebne jako pierwsze, gdyż biust potrafi mocno urosnąć już na początku ciąży. Staniki tego typu są najczęściej miękkie i nie mają fiszbin, a także dają lepsze podparcie dla rosnącego biustu. Po porodzie natomiast, bielizna ciążowa przyjmuje nieco inny charakter. Jednym z jej najważniejszych elementów zdecydowanie jest stanik do karmienia, który zwiększa komfort mam, a także ułatwia karmienie i pozwala zachować odpowiednią higienę. Tego typu bielizna koniecznie powinna być wykonana z oddychającego, hipoalergicznego materiału.

Nie wszystkie przyszłe mamy wiedzą, że w pierwszych dniach po porodzie będą im z pewnością potrzebne majtki poporodowe. Najczęściej tego typu bielizna ciążowa wykonana jest z delikatnych i lekkich, niepodrażniających materiałów. Ich głównym zadaniem jest utrzymanie właściwego poziomu higieny, a także podtrzymanie podkładu higienicznego na swoim miejscu. Sprawdzą się zarówno dla kobiet rodzących naturalnie, jak i dla tych po cesarskim cięciu.

Zapraszamy wszystkie mamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów dla mam, które można znaleźć na naszej stronie i w sklepach stacjonarnych. Bielizna ciążowa to coś, co każda mama powinna mieć w swojej szafie. Tego typu bielizna jest nie tylko bardzo wygodna dla obolałego ciała, ale także pomaga radzić sobie ze zmianami, które bez wątpienia zaszły z ciałem. Naszej firmie zaufały już miliony Polek – przekonaj się, że było warto i wypróbuj któreś z naszych produktów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *