Biustonosze do zadań specjalnych

Przeszukując oferty sklepów z biustonoszami Online, z pewnością nieraz natkniemy się na tzw. bieliznę do zadań specjalnych. Mowa tu o stanikach, które umożliwią nam komfortowe i estetyczne noszenie ich w sytuacjach, gdzie zwykłe biustonosze zwyczajnie nie zdadzą egzaminu. Niejednokrotnie zdarza się bowiem, że panie, chcące ubrać na wieczorną imprezę sukienkę z odkrytymi plecami, muszą wybierać między założeniem szpecącego stanika a dyskomfortowym wyjściem bez biustonosza. Dotyczy to w szczególności kobiet hojniej obdarzonych przez naturę, dla których brak stanika jest bardzo niewygodny. Rozwiązaniem tego problemu są biustonosze z odpinanymi ramiączkami, które coraz częściej widujemy w polskich sklepach.

Bardotki, dostępne w sklepach z biustonoszami Online

Jeśli nasza kreacja odznacza się odkrytym dekoltem oraz plecami, warto jest pomyśleć nad założeniem pod nią właśnie bardotki. Bielizna tego typu została wyposażona w specjalną taśmę silikonową, umieszczoną pod miseczkami. Dzięki temu, bardotka jest w stanie przykleić się do naszej skóry, utrzymując piersi w prawidłowej pozycji. Bieliznę tego typu nabędziemy w wielu renomowanych sklepach z biustonoszami Online (na przykład By Ann), co stanowi dodatkowy atut. Pamiętajmy jedynie, że rozmiar bardotki zawsze będzie o jeden/dwa numery większy, niż noszony przez nas stanik push-up. W ofercie sklepów znajdziemy zarówno bardotki mniejsze, jak i pełniejsze, zasłaniające większą część piersi.

Biustonosze z odpinanymi ramiączkami

Oprócz bardotek, możemy także sięgnąć po inne rozwiązania, umożliwiające pogodzenie noszenia stanika z odzieżą, odsłaniającą ramiona i/lub plecy. Mowa tu chociażby o biustonoszach silikonowych oraz samonośnych. Biustonosze z odpinanymi ramiączkami tego typu są praktycznie niewidoczne, dzięki czemu zachowana zostaje ogólna estetyka naszego ubioru. Na szczególną uwagę zasługuje tu bielizna, oferowana przez renomowany sklep By Ann. Znajdziemy tu bowiem szeroki wybór dyskretnych staników, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu, bielizna jest praktycznie nieodczuwalna podczas noszenia, zaś sama skóra ma zapewniony odpowiedni przewiew, co zapobiega potliwości. Jeśli lubimy więc ubrania, które eksponują nieco więcej ciała, postawmy na bieliznę do zadań specjalnych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *