Biustonosze duże rozmiary – piękne i wygodne

Jedne kobiety ubolewają z powodu zbyt małych piersi, które starają się optycznie powiększać, zakładając biustonosze typu push up, a drugie wolałyby zostać mniej szczodrze obdarowane przez naturę. Bo trzeba mieć świadomość tego, że duże piersi są obciążeniem dla kręgosłupa, co z czasem może powodować niemały dyskomfort podczas codziennego funkcjonowania.

Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór biustonosza, który pozwoli odciążyć kręgosłup i podtrzymać biust. Nasza hurtownia posiada biustonosze duże rozmiary w bogatej kolorystyce, zarówno w wersji codziennej, jak i w tej bardziej seksownej. Wysokiej jakości bielizna AVA to między innymi biustonosze do rozmiaru K, dzięki czemu panie z obfitym biustem bez problemu znajdą idealny biustonosz, który będzie łączył w sobie trwałość, wygodę oraz efektowny wygląd.

Bielizna Ava optycznie pomniejszająca biust

Biustonosze, które mają za zadanie pomniejszyć biust, nazywane są minimizerami. Zazwyczaj mają one fiszbiny, miękkie miseczki i są bezszwowe. To ostatnie sprawia, że można je nosić nawet do bardzo obcisłych kreacji, ponieważ w ogóle nie odznaczają się pod ubraniem. Biustonosze duże rozmiary typu minimizer mają jeszcze tę zaletę, że posiadają wyjątkowo szerokie ramiączka, które mają za zadanie zapewnić doskonałe podtrzymanie biustu. Po założeniu biustonosza, piersi będą się wydawać delikatnie spłaszczone, ale właśnie o taki efekt chodzi kobietom, które chcą wizualnie zmniejszyć rozmiar biustu. Bielizna Ava to nie tylko piękne i wygodne biustonosze, ale również majtki – klasyczne lub w wersji maxi. Skompletuj swoją bieliznę i ciesz się komfortem jej noszenia! Zobacz więcej na https://www.mikoma.pl/category/maxi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *