Buty marki Aeronautica Militare

Damskie buty w stylu militarnym są teraz na czasie! Trapery marki AERONAUTICA MILITARE stanowią idealne uzupełnienie kolekcji, w której znajdują się sportowe sneakersy, lekkie sandałki, klapki i szpilki na wysokim obcasie. Nowoczesne kobiety lubią się zmieniać i swobodnie żonglować elementami swojej garderoby. Botki z czarnej skóry na solidnej podeszwie i ze sznurowaną cholewką uzupełnią każdą stylizację o mocnym charakterze.

Trapery z długą cholewką posiadają zapięcie na zamek błyskawiczny, dzięki czemu wygodnie się je zakłada. Buty AERONAUTICA MILITARE mają także ozdobne wiązanie na materiałowe sznurówki, zaokrąglony nosek i kontrastujące z czarną skórą brązowe przeszycia. Nie brakuje na nich emblematów w militarnym stylu – na boku i na języku znajdziesz tłoczone logo i nazwę marki.

Wysokie trapery Aeronautica Militare

Militarny styl butów AERONAUTICA MILITARE jest zaczerpnięty z oryginalnego włoskiego wzornictwa dla żołnierzy sił powietrznych. Każda eskadra ma własne emblematy. Żołnierze wchodzący w skład jednostki 6° Stormo nazywani są Czerwonymi Diabłami. Sława formacji trwa już od 70 lat i jest związana z efektownymi, podniebnymi akrobacjami. Dzięki występom w wielu krajach: Hiszpanii, Holandii, Belgii i USA, piloci 6° Stormo są uznawani za najlepszych akrobatów zachodniego świata.

Stroje pilotów eskadry samolotów do zadań specjalnych są inspiracją dla projektantów ubrań i dodatków. Po gotowe akcesoria sięgają kobiety lubiące wygodę oraz swobodny, funkcjonalny wygląd. Fasony, a także emblematy, które zdobią trapery marki AERONAUTICA MILITARE dodają wyjątkowego charakteru noszącym je osobom.