Buty na basen dla twojego dziecka

Japonki to jedyny fason butów, który jest w stanie zapewnić wyjątkową lekkość i przewiewność dla każdego, bez względu na płeć czy wiek. Okazują się niezbędne podczas lata, a także podczas częstych wizyt na basenie. Dzieci, to wymagający klienci, o których stopy też należy odpowiednio zadbać, ponieważ muszą prawidłowo się kształtować. Japonki na basen dla dzieci to praktyczne rozwiązanie, nad którym warto się zastanowić.

Zadbaj o komfort swojego dziecka

Doskonałe obuwie, które można błyskawicznie zakładać i zdejmować. Japonki na basen są odpowiednio wyprofilowane, skonstruowane z wysokiej jakości materiałów, które nadają niepowtarzalną lekkość, a zarazem są bardzo wytrzymałe. To nie tylko wygoda na basenie, ale także podczas całego dnia spędzonego na nogach. To obowiązkowa część garderoby każdego dziecka, które lubią spędzać czas na pływalniach. Wszystko po to, aby odczuwalna była wygoda i komfort podczas stawiania kroków.

Na czym polegają korzyści z noszenia japonek przez dzieci?

Delikatne paseczki są w stanie utrzymać stopę dziecka, tak aby japonki na basen idealnie dopasowywały się do jej kształtu. Poza tym stworzone są w taki sposób, aby zapobiec poślizgnięciu się. Wszystko za sprawą specjalnego pianki EVA, która o bardzo małej gęstości jest w stanie zapewnić lepsza przyczepność nawet na mokrych płytkach na brzegu basenu. Japonki na basen posiadają profilowaną podeszwę, która doskonale odprowadza nadmiar wody.