Dobierz japonki pasujące do twojego kostiumu kąpielowego

Kto choć raz był na pływalni, to wie, jak bardzo niebezpieczne mogą okazać się mokre płytki okalające basen. Ważny dlatego jest dobór obuwia jakim są japonki na basen. Dobrze dobrane klapki są w stanie pomóc ci w utrzymaniu równowagi na śliskiej nawierzchni. Przestaniesz się obawiać bolesnego upadku, a skupisz się na wszystkich przyjemnościach związanych z pływaniem. Poszukaj optymalnego modelu dla siebie.

Nie tylko komfortowe, ale pasujące do stroju

Ubierając kąpielówki, strój kąpielowy musisz także pomyśleć o odpowiednim doborze obuwia. Japonki na basen są elementem garderoby, który jest stworzony dla osób systematycznie uczęszczających na pływalnie. Podeszwa stworzona ze specjalnego tworzywa EVA zapewnia zwiększoną przyczepność na wilgotnej posadzce basenu, a dodatkowo prezentuje się doskonale, dzięki temu nie ma się czego wstydzić. To zawsze dobrze dobrana kompozycja do stroju do pływania.

Produkowane przez najlepsze firmy

Wiele znanych marek na świecie zawiera w swojej ofercie japonki na basen. Produkowane są z najwyższej jakości materiałów, a dodatkowo nie odbiegają od modowych trendów. Coraz częściej nie tylko pojawiają się na pływalniach, ale na światowych wybiegach! W sezonie 2018 sam magazyn „Vogue” włączył japonki do grona najlepiej prezentującego się obuwia. Japonki na basen to doskonały wybór zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, a do tego bez względu na wiek. Dzieci również mogą skorzystać z tej komfortowej opcji dla swoich stóp.