Drewniaki na obcasie — sprawdź się jako buty na co dzień?

Świetna propozycja butów na każdy dzień! Drewniaki na obcasie

Drewniaki na obcasie przede wszystkim mogą kojarzyć się nam ze szpitalem i jego personelem. Jednak firma MKclogs stara się odczarować takie myślenie, tworząc niezwykle estetyczne i wygodne drewniaki na obcasie, których będziesz mogła lub mógł korzystać na co dzień. Charakteryzują je żywe kolory, ozdobne klamerki oraz ciekawe wzory. W żadnym stopniu nie przypominają one nudnych, białych butów noszonych przez personel medyczny. Modele dostępne na Stonie mkclogs.com można z powodzeniem nosić zamiast eleganckich sandałów, a efekt będzie bardzo zbliżony, jak nie lepszy! Drewniaki na obcasie stworzone są z myślą o komforcie i wygodzie ich noszenia.

Komfort, wygoda i stabilność? Postaw na drewniaki na obcasie!

Drewniaki na obcasie wykonane są w całości lub przynajmniej w części z drewna. Sprawia to, że są one niesamowicie stabilne i nie powodują otarć ani pocenia się skóry. Przy tym są niesamowicie trwałe, ponieważ materiały wykorzystywane do ich produkcji są najwyższej jakości. Elementem, który bardzo mocno wpływa na komfort ich noszenia, jest antypoślizgowa wkładka. W asortymencie sklepu MKclogs znajdziesz drewniaki na obcasie z odkrytymi palcami lub zakrytymi. Obcas, w który zostały wyposażone, jest niesamowicie stabilny i ma wysokość 7 lub 8 centymetrów.

Drewniaki na obcasie — hit, na który Cię stać!

Drewniaki na obcasie są na topie już od kilku sezonu, a wszystko za sprawą kilku designerskich i estetycznych przeróbkach. Są coraz częściej wybierane, ponieważ ich wygoda i komfort użytkowania są na najwyższym poziomie. Drewniaki na obcasie z odsłoniętymi palcami perfekcyjnie sprawdzą się jako dodatek do garsonki z ołówkową lub plisowaną spódnicą. W ofercie sklepu MKclogs znajdziesz naprawdę wiele wariantów tych butów, więc na pewno wybierzesz te pasujące do swojej wymarzonej stylizacji. Drewniaki na obcasie prezentują się pięknie, a przy tym wysmuklają łydki, wyszczuplają sylwetkę oraz dodają wyjątkowego charakteru kreacjom.