Gęste, równe… brwi jak marzenie

Microblading to obecnie  jeden z najczęściej wykonywanych rodzajów makijażu permanentnego. Cieszy się tak szeroką popularnością z uwagi na wysokie bezpieczeństwo zabiegu i jego długotrwałe efekty.  Microblading, zwana także metodą piórową, rzadziej metodą japońską, wywodzi się z Azji i wykorzystywana jest już od setek lat. Na przestrzeni czasu metoda ta została udoskonalona i aktualnie polega ona na dosłownie narysowaniu włosków za pomocą piórka, które mają jak najwierniej imitować naturalne brwi.  

Kto powinien skorzystać z zabiegu microbladingu i na jaki efekt może liczyć?

Zabieg microbladingu skierowany jest do każdej kobiety. Bez względu na to czy cieszy się ona zadbanymi, zdrowymi brwiami. Wykonanie bowiem tego rodzaju makijażu permanentnego to gwarancja oszczędności czasu i dobrego wyglądu w każdej sytuacji. Jednakże zabieg ten powinien szczególnie zainteresować kobiety nie zadowolone z obecnej kondycji swoich brwi, które to są rzadkie, niewyraziste i nie mają odpowiedniego kształtu. Jest to idealny zabieg również dla Pań u których występuje alergia na kosmetyki do makijażu np. kredka czy cień do brwi. Ponadto sprawdzi się doskonale dla osób, które potrzebują rekonstrukcji brwi spowodowanej przebytymi wcześniej urazami, bliznami, chemioterapią czy też cierpiących na łysienie. Zabieg taki, po przeżytych trudnych chwilach pozwoli Paniom znów poczuć się kobieco, a tym samym wpłynie na lepsze samopoczucie. Na pochwałę  zasługuje również fakt, że zabieg ten jest w stanie utrzymać się nawet do dwóch lat!

Jeżeli jesteście zainteresowani Państwo wykonaniem zabiegu microbladingu na terenie Warszawy, zapraszamy do odwiedzenia naszej Kliniki. Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie, przeprowadzimy szczegółową konsultację z każdym pacjentem oraz poinformujemy o ewentualnych przeciwwskazaniach do wykonywania zabiegu. Korzystanie z naszych usług to gwarancja bezpieczeństwa, najwyższej jakości produktu oraz fachowej wiedzy naszych specjalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *