Kinkiety zewnętrzne – jak dobrać odpowiedni model?

Kinkiety zewnętrzne pełnią podwójną funkcję. Po pierwsze, oświetlają otoczenie domu, zwiększając poczucie bezpieczeństwa, po drugie, nadają budynkowi konkretny styl i charakter.

Odpowiednio dobrane kinkiety zewnętrzne mają bardzo duże znaczenie w kształtowaniu wizerunku budynku i całej posesji. Mogą nadać mu charakter tradycyjny albo industrialny, w zależności od zamysłu architekta. Z punktu widzenia estetyki pełnią bardzo ważną rolę – znacznie ważniejszą, niż mogłoby się wydawać. Poznajcie cztery kinkiety o całkowicie odmiennych kształtach i przekonajcie się, jak obszerna jest oferta producentów w zakresie oświetlenia elewacyjnego budynków.

Klasyczne kształty

Warto też zwrócić uwagę na nieco odważniejsze, ale bardzo piękne rozwiązanie – kinkiet zewnętrzny ogrodowy Teo Lucide 14891/05/30. Kinkiet ma przepiękną i ponadczasową formę klepsydry. Będzie komponował się pięknie w każdym otoczeniu. Wykonany jest z aluminium w kolorze czarnym. Ma długość 20 cm.

Jak za dawnych lat

Kinkiet zewnętrzny może być stylizowany na lampy z dawnych czasów. Wówczas nadaje posesji oryginalny, tradycyjny charakter. Przenieśmy się w przeszłość i powspominajmy romantyczne czasy latani gazowych! Przykładem tego rodzaju rozwiązania może być kinkiet zewnętrzny ogrodowy Tireno Lucide 11833/01/30 BLACK IP44. Kinkiet wykonany jest z aluminium w kolorze czarnym. Długość kinkietu wynosi 37 cm. Nutkę romantyzmu wniesie do naszej posesji kinkiet zewnętrzny elewacyjny Nowodvorski Marina 9096. Wykonany jest on z aluminium i szkła. Ma kolor czarny, wysokość – 40 cm, szerokość – 34 cm.

Wiek przemysłu

Nowoczesny, industrialny desing, który przywołuje skojarzenia z marynistycznymi wątkami, przypomina elementy statków czy transatlantyków. Kinkiet zewnętrzny elewacyjny Design For The People Front Single 46801003 ma nowoczesny, opływowy, industrialny kształt. Wykonany jest z metalu w kolorze czarnym lub białym. Ma wysokość 15,6 cm i szerokość 11,8 cm. Wszystkie wyżej wymienione modele kinkietów znajdziecie w sklepie lampystudio.pl. Zapraszamy na zakupy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *