Lampy ledowe do hybrydy – nowoczesna technologia

Dzisiaj, dzięki technologii z Chin, najtańsza technologia do wykonywania stylizacji hybrydowych kosztuje nawet kilkadziesiąt złotych. Próg wejścia znacząco spadł w porównaniu do sytuacji sprzed jeszcze dekady. Wszystko zawdzięczamy lampom ledowym do hybryd, które zyskały uznanie w oczach klientów na całym świecie.

Lampy ledowe do hybrydy – niezbędnik każdej kosmetyczki

Bez tego lakiery do paznokci hybrydowych samodzielnie nie wyschną, przez co pozostaną płynne. Zabieg utwardzania jest niezbędny do nadania im odpowiedniej wytrzymałości – dobrze wykonane utrzymają się bez problemu przez okres trzech, czterech tygodni. Najtańsze propozycje, oferowane przez sklepy internetowe, które kosztują ok. 30 złotych, mogą nie podołać temu zadaniu. Z pewnością ich działanie będzie widoczne, jednak niedokładnie utwardzona powierzchnia lakieru doprowadzi do jego szybszego łuszczenia czy pękania. Dodatkowo lampy ledowe do hybrydy o niskiej mocy znamionowej znacząco wydłużą czas, który będzie potrzebny, żeby odpowiednio naświetlić nakładane warstwy. Niestety, ale technologia LED ma też swoje wady. Przy pomocy takiego narzędzia nie uda się spolimeryzować niektórych rodzajów lakierów, które wymagają do tego użycia światła UV. Na szczęście to jedna z niewielu wad, którą skutecznie wynagradzają liczne zalety.

Liczne zalety lamp ledowych do hybryd

Przede wszystkim są one bezobsługowe. Po zakupie nie wymagają przeprowadzania żadnych zabiegów konserwacyjnych czy wymian związanych z eksploatacją. Przykładowo w starszych technologicznie rozwiązaniach UV trzeba regularnie, mniej więcej raz na pół roku wymieniać żarówki. Lampy ledowe do hybryd dostępne są w różnych kształtach. Szybszym działaniem charakteryzują się te, które mają zamkniętą konstrukcję. Nie bez znaczenia jest także moc znamionowa diod – im wyższa, tym szybciej i dokładniej utwardza się lakiery do paznokci hybrydowych. Miłym dodatkiem jest uruchamiany automatycznie po włożeniu ręki stoper, który na bieżąco wskazuje upływający czas naświetlania, pozwalający na lepszą kontrolę nad utwardzaniem lakieru.