Marzysz o pięknych, długich włosach? Teraz możesz sobie na nie pozwolić

Długie i lśniące, kręcone lub proste, w pięknym kolorze… Która z kobiet nie chciałaby mieć włosów jak z reklamy? Odpowiednia pielęgnacja potrafi zdziałać naprawdę wiele, jednak samo zapuszczanie trwa naprawdę długo, a włosy często ulegają zniszczeniom i połamaniu, zanim osiągną wymarzoną przez Ciebie długość. Rozwiązaniem może być przedłużanie włosów – Gdańsk może skorzystać z innowacyjnej metody, która umożliwia zachowanie naturalnego wyglądu fryzury przy znaczącym przedłużeniu.

Tradycyjne doczepianie włosów nie zawsze daje wspaniały efekt.

Jeśli od dawna śledzisz metody doczepiania włosów, z pewnością znasz kilka możliwości. Często jednak ostateczny efekt odbiega od ideału; linia doczepienia jest widoczna, a przedłużone włosy nie wyglądają naturalnie. Wyraźne odcięcie zdradza długość włosów naturalnych. Aby uniknąć takiej sytuacji, postaw na innowacyjny system Klix, w którym stosuje się doczepianie włosów naturalnych. W dodatku stworzenie satysfakcjonującej fryzury wymaga spędzania wielu godzin w fotelu fryzjerskim; w dzień przedłużania musisz poświęcić na nie całe popołudnie.

Klix to szybki i prosty sposób na piękne włosy.

W przeciwieństwie do metod wykorzystujących metalowe tulejki lub obrączki włosy są doczepiane za pomocą cienkiego silikonowego paska. W ten sposób minimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia oraz zniszczenia włosów. Priorytetem jest także naturalny wygląd, więc włosy są doczepiane niewielkimi pasmami; umożliwia to staranną pracę nad kształtem fryzury i zachowanie naturalnego ułożenia włosów. Cały zabieg trwa ok. godziny – doczepianie włosów przebiega szybko i bezproblemowo, a efekt końcowy zachwyci nie tylko Ciebie.Przedłużanie włosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *