Modne kolorowe zakolanówki: elegancki look dzięki z zakolanówkom czarnym

Przyjęło się uważać, że kolorowe zakolanówki nosi się głównie w stylizacjach codziennych. To rzeczywiście prawda. W przypadku bardziej zobowiązujących spotkań polecane są zakolanówki czarne. W tym wydaniu nie tylko sprawią one, że nogi będą wyglądały modnie, ale także zgrabnie.

 

W jaki sposób nosić kolorowe zakolanówki?

Kolorowe zakolanówki zalecane są dla kobiet szukających interesujących akcentów w swoich stylizacjach, które dodadzą nie tyle pikanterii, ile dobrego smaku i pozostawania w zgodzie z najnowszymi trendami w modzie. Kolorowe zakolanówki czy to jednokolorowe, czy we wzory można łatwo dopasować do innych części garderoby: torebki, apaszki, czy nakryciu głowy. Czarne zakolanówki można założyć do jeansowej spódnicy oraz marynarki i eleganckich butów na wysokim obcasie. Kluczową sprawą jest dobór odpowiedniego rozmiaru tak, aby nie były ani za luźne, ani za ciasne, a dodatkowo długością sięgały za kolana. Budując swój elegancki look warto eksperymentować z klasycznymi brawami, sięgając np. po wspomniane zakolanówki czarne. Idealnie sprawdzą się one do jasnych kreacji. W eleganckim stylu dobrze prezentować się będą także zakolanówki szare, brązowe oraz dla odmiany — białe.

Biorąc pod uwagę długość zakolanówek, warto zestawiać je z szortami, sukienkami i spódnicami mini. Kolorowe zakolanówki rewelacyjnie czują się w towarzystwie botków na obcasie, szpilek, kozaków, oraz sneakresów. Dobrze jest trzymać się zasady, by kolor skarpet był dopasowany do koloru obuwia. Zimą kolorowe zakolanówki będą idealnym uzupełnieniem kozaków, kardiganów, swetrów oversize, jak również tunik.

 

Czy zakolanówki czarne pasują do każdego typu urody?

Zakolanówki czarne mogą śmiało nosić kobiety bez względu na wiek, długość nóg czy wagę. Wbrew powszechnym obawom kolorowe zakolanówki pomagają optycznie wysmuklić sylwetkę, stworzyć efekt dłuższych nóg. Wszystko zależy bowiem od tego, do czego zostaną ubrane i z jakim rodzajem ubrań zestawione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *