Modne i proste do zrobienia fryzury

Moda niejedno ma imię… Jakie są trendy jeśli chodzi o uczesania? Sprawdziliśmy! Nie trzeba posiadać dużych zdolności ani mieć sporo czasu na to, aby wyczarować na swojej głowie fryzurę, która jest bardzo modna i która będzie się efektownie prezentowała.

W tym sezonie najmodniejsze fryzury to takie, które sama jesteś w stanie zrobić. Nie są pracochłonne, nie wymagają precyzji, a sprawiają, że wygląda się obłędnie. I sprawdzają się w każdej sytuacji! Zarówno podczas ważnego spotkania służbowego, wieczornego wyjścia, randki, spotkania ze znajomymi czy też zwykłego wyjścia na zakupy… Jednym słowem fryzura uniwersalna, efektowna a do tego banalnie prosta i do zrobienia przed lustrem.

Oto kilka kroków do tego, aby cieszyć się modnym uczesaniem:

  1. Upinając włosy w kok lub kucyk, róbmy to na wysokości karku. Tego typu luźne, niskie upięcia będą teraz niezwykle modne. Ich atutem jest to, że bardzo łatwo można je samodzielnie wykonać. Wystarczy delikatnie związać włosy, a następnie za pomocą kilku wsuwek spiąć niedbale pasma, aby uzyskać pożądany efekt. Gwarantujemy, że każdy jest w stanie zrobić sobie taką fryzurę.
  2. Loki to idealne rozwiązanie na odmienienie swojego wizerunku. Dodadzą objętości i seksapilu. Aby je wykonać można użyć wałków, papilotów lub lokówki. Jeśli Twoje włosy mają tendencję do szybkiego prostowania się, to pamiętaj aby utrwalić fryzurę. Burza loków to dobry pomysł na sylwestrowy look. Z pewnością sprawi, że będziesz wyglądała zjawiskowo!
  3. Tej zimy modną fryzurą są też delikatne, subtelne fale. Takie uczesanie można nosić zarówno do pracy, na spotkanie ze znajomymi, jak i na randkę. Równie modne są różnego rodzaju opaski do włosów. W zależności od okoliczności mogą być one jednolitego koloru, cienkie lub biżuteryjne, z kamieniami i cekinami.
  4. Kucyki nigdy nie wychodzą z mody – z prostej przyczyny… Kobiety je kochają, ponieważ są one bardzo wygodne i można je zrobić w kilka sekund. Dodatkową zaletą wysokich kucyków jest to, że odejmują lat i sprawiają, że wygląda się na osobę młodszą. Poza tym taka fryzura jest wytrzymała i można ją nosić zarówno na oficjalne spotkania, jak i te zupełnie niezobowiązujące.