Nieodłączny element każdej z toalet

Odświeżacze powietrza to z pewnością nieodłączny element każdej z toalet. Zapewne gości też w takich obiektach jak biurowce, szatnie sportowe, strefy SPA. To ważny dodatek, gdyż pomaga neutralizować przykre aromaty, których niekiedy nie da się uniknąć i w następstwie stają się nieprzyjemnym doświadczeniem. Obfity wybór w naszej ofercie pozwala wybrać aromat najlepiej pasujący do naszych preferencji, jak i również do specyfiki pomieszczenia, w jakim chcemy umieścić odświeżacz. Dawniej kojarzone były ze sztucznością i intensywnością – dziś stanowią idealne dopełnienie naszego wnętrza.

Rodzaje odświeżaczy powietrza: 

  • Odświeżacz w sprayu

Najpopularniejsza i najbardziej podstawowa formuła, z pewnością chętnie wybierana na co dzień. Pozwala na użycie odświeżacza zgodnie z zapotrzebowaniem w danym momencie. Sprawdzi się w okolicznościach, kiedy potrzeba użycia produktu pojawia się sporadycznie i nie ma konieczności cyklicznego uruchamiania odświeżacza. Odświeżacz do kontaktu

Jest to zdecydowanie najwygodniejsze z dostępnych rozwiązań. Urządzenie z płynem wystarczy umieścić w gniazdku naszego mieszkania i już po chwili cieszymy się świeżym zapachem. Można ustawić w nim różne częstotliwości uwalniania woni, dostosowane personalnie do naszych potrzeb. W przeciwieństwie do produktów w sprayu pozwala na utrzymanie ciągłej świeżości powietrza szczególnie w takich miejscach jak toaleta. To produkty, które z uwagi na swoją estetyczny wygląd mogą świetnie posłużyć jako element dekoracyjny wnętrza. 

  • Odświeżacz elektryczny

Warto na nie zwrócić uwagę, ponieważ mogą wydać się przydatną opcją szczególnie pod względem swojej wydajności. To kolejna alternatywna, w której możemy zadecydować, jak często zapach będzie uwalniany z odświeżacza. Odświeżacze elektryczne będą pracowały 24 godziny na dobę, dlatego to doskonała propozycja dla osób, którym zależy na takiej formie utrzymywania higieny w pomieszczeniach. Odświeżacze wyposażone w czujnik uwolnią aromat w momencie, kiedy wyczują ruch w pobliżu swojej lokalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *