Pamiątki z podróży

Orientalne zapachy

To zawsze cieszy, kiedy udaje się połączyć pasję z pracą. A kiedy uda się w to jeszcze wkomponować miłość, to już zupełnie jest idealnie. Adrianna lubiła podróżować, uwielbiała poznawać ludzi i nowe smaki. Im dalej od miejsca zamieszkania, tym ciekawiej. Ciągnęło ją do egzotyki. Nie lubiła turystyki zorganizowanej, w której przewodnik oprowadza i trzeba uczestniczyć w wycieczkach, niezależnie od pogody i nastroju. Lubiła sama sobie planować wypoczynek.

Sprawdzone miejsca

Po latach podróżowania, miała swoje ulubione miejsca, do których lubiła wracać. A w nowych miejscach szukała ciekawostek, np. w krajach arabskich często wpisywała w wyszukiwarkę „kosmetyki orientalne sklep”. Przywoziła bliskim wspaniałe pamiątki, czyli zapachy miejsc, w których była. W jednym z takich sklepów poznała Ahmeda. To był interes rodzinny, prowadził go z rodzicami. Adrianna zakochała się w wzajemnością i wiedziała, że los nie połączył ich przypadkowo.

Kosmetyki orientalne sklep

Wpadła na pomysł, jak połączyć swoją pasję, pracę i chęć dzielenia się z ludźmi dobrem. Przedstawiła pomysł swojemu chłopakowi, bardzo mu się spodobał. Pomyślała, że będzie dostarczać ludziom egzotyczne zapachy. Jej znajomi już kiedyś szukali sklepu z kosmetykami orientalnymi, ale nie mogli znaleźć. Chcieli jej kupić prezent na urodziny i zaskoczyć ją jakimś oryginalnym zapachem. Adrianna pomyślała, że to jest luka na rynku, którą ona może zapełnić. Zaangażowała się w rozkręcenie biznesu, który połączy ją z Ahmedem bardziej niż ślub czy wspólny kredyt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *