Przedłużamy rzęsy we Wrocławiu!

Jesteś kosmetyczką i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może planujesz zmianę kariery zawodowej? W takim razie zdecyduj się na kurs przedłużania rzęs! Wrocław to miasto, w którym odbywa się jedno z naszych ekskluzywnych szkoleń, na którym otrzymasz najlepszą wiedzę i praktykę! Przedłużanie rzęs to coraz bardziej popularny zabieg, wiele Pań decyduje się na niego, gdyż pozwala zaoszczędzić czas na malowaniu rzęs. Dlatego umiejętność przedłużania rzęs to z pewnością coś, co Ci się przyda.

Nasz kurs trwa 3 dni. Podczas nich czeka Cię intensywna nauka teorii i praktyki przez osiem godzin dziennie. Pierwszego dnia dowiesz się najwięcej o teorii. Nauczysz się o produktach, zasadach BHP, dobieraniu rozmiaru rzęs do urody klientki, a także wielu innych potrzebnych rzeczy. Nauczymy Cię również wykonywać profesjonalne zdjęcie „przed i po” zabiegu oraz pokażemy Ci najlepsze metody na promowanie swojej działalności. Tego dnia zaczniesz również ćwiczyć jedną z popularniejszych metod – 1:1, najpierw na główce treningowej, a następnie na modelce.

Drugi dzień poświęcisz na metodę 2:1 oraz 3:1, natomiast trzeciego dnia nauczysz się metody, która daje najbardziej spektakularny efekt – Hollywood Effect. Całość szkolenia zostanie zwieńczona sesją fotograficzną, na której uwiecznimy efekty Twojej pracy „przed i po”.

To, co wyróżnia nasze szkolenie, to indywidualne podejście do klienta – pracujemy w pięcioosobowych grupach, dzięki czemu każda kursantka ma możliwość nawiązania indywidualnej relacji z prowadzącą. Ponadto, dostajesz od nas na trzy miesiące kontro premium w serwisie polecana-wizazystka.pl, dzięki któremu łatwiej wypromujesz swoje usługi w sieci.

Dzięki naszemu kursowi nie tylko zdobędziesz nowe, pożądane na rynku pracy kwalifikacje, ale także będziesz mieć również satysfakcję z nowo nabytych umiejętności. Jeśli czujesz, że stanęłaś w miejscu, zapisz się na kurs przedłużania rzęs. Wrocław to miasto, w którym znajdziesz kurs u profesjonalistek.
Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *