Przedłużanie i zagęszczenie rzęs – sposób na piękne oczy

Przedłużanie i zagęszczenie rzęs, Świdnica – dodaj magii swemu spojrzeniu

Zalotne spojrzenie nie w każdego leży naturze. Jednak, piękne oko można dzisiaj uzyskać w bardzo łatwy sposób. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to metody, które mogą to zapewnić. Jeżeli, ktoś zdecyduje się poddać takiemu zabiegowi, musi najpierw się o nim dużo dowiedzieć. Przed wszystkim, należy go wykonać w profesjonalnym i sprawdzonym salonie kosmetycznym. Rolą kosmetyczki jest przedstawić całościowy obraz wykonywanego zabiegu, łącznie z ustaleniem sytuacji zdrowotnej klientki. Niektóre schorzenia, bowiem dyskwalifikują z wykonania zabiegu na rzęsach.

Przedłużanie rzęs – jak przebiega ten zabieg?

Najbardziej powszechna metoda polega na doklejaniu rzęs z tworzywa sztucznego do rzęs prawdziwych. Ważne jest, aby materiał syntetyczny był wysokiej jakości, aby zabieg był bezpieczny dla oka i podkreślał charakter spojrzenia.

Wizyta w salonie kosmetycznym – jaka cena za usługę przedłużania rzęs?

Cena za przedłużanie rzęs i zagęszczanie rzęs, może być różnorodna. Należy jednak przyjąć, że przedział cenowy mieści się między 200 a 600 zł. Ponadto, należy też pamiętać o tym, że na jednym zabiegu się nie kończy. Należy później uzupełniać rzęsy, aby podtrzymać zamierzony efekt. Zobacz więcej na http://spa-swidnica.pl/oferta.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *