Pyłek do paznokci, czyli prosty i efektowny sposób na oryginalny manicure

Pyłek do paznokci to zamknięty w słoiczku drobny, opalizujący pyłek. W przeciwieństwie do brokatu, którego drobinki odcinają się na tle lakieru, pyłek do paznokci tworzy z lakierem niemal jednolitą, mieniącą się taflę. Jak go kreatywnie wykorzystać?

Pyłek do paznokci a efekt szronu

Jeśli marzysz o błyszczącej, chropowatej, jakby zmrożonej płytce paznokcia, pyłek do paznokci nałóż jeszcze na mokrą, nieutwardzoną warstwę kolorowego lakieru hybrydowego, utrwal pod lampą i zrezygnuj z warstwy top coat.

A może efekt syrenki?

Jeśli natomiast chcesz uzyskać opalizującą poświatę na paznokciu, czyli tzw. efekt syrenki, po nałożeniu bazy oraz lakieru hybrydowego opuszkami palców delikatnie wklep pyłek do paznokci wetrzyj go kolistymi ruchami. Potem zmieć nadmiar pyłku szczoteczką, nałóż top, utrwal… i gotowe!

Efekt syrenki w połączeniu z lakierem tworzy zupełnie nowy odcień. Zamiast więc kupować nowe lakiery, zainwestuj kilka złotych w dobrej jakości pyłek do paznokci i odmień swój manicure! Więcej inspiracji do manicure hybrydowego znajdziesz na https://www.twojehybrydy.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *