Tapicerowane krzesła skandynawskie

Krzesła w stylu skandynawskim to już nie tylko samo drewno! Drewniana pozostaje konstrukcja i nogi, jeśli klient nie zdecyduje się na nogi metalowe. Siedzisko coraz częściej obszywa się welurem lub ekoskórą. 

Firma Krzesła Design z ponad dwudziestopięcio letnim doświadczeniem specjalizuje się w projektowaniu i produkcji krzeseł skandynawskich także z tworzywa sztucznego. Ten rodzaj krzeseł znajduje swoje zastosowanie w szczególności w sezonie letnim. To uniwersalny dodatek do grodowego wyposażenia. Krzesła są stabilne, ale lekkie. Ich zaletą jest wysoka odporność na promienie słoneczne i deszcz. Dzięki wysokiej jakości plastiku krzesła nie odkształcają się i nie tracą naturalnego koloru. To krzesła skandynawskie tanie, które z powodzeniem można używać przez cały rok. 

Do mieszkania wybierz krzesła tapicerowane!

Do ogrodu lepszym wyborem będą krzesła skandynawskie tanie plastikowe, a do domu z pewnością tapicerowane. Dlaczego? Tapicerka w postaci weluru doda twoim wnętrzom charakteru i domowego ciepła. Welur to wdzięczna tkanina, która świetnie prezentuje się na krzesłach, fotelach i kanapach. Jest wygodna, miła w dotyku i wytrzymała na uszkodzenia i otarcia. Co więcej, pod wpływem dotyku zmienia swoją fakturę i sprawia, że kolor weluru zmienia swoje odcienie. Krzesło skandynawskie tapicerowane szare doskonale pasować będzie do jadalni, kuchni, salonu, sypialni, a nawet gabinetu. Wraz z jasno drewnianymi meblami, białymi ścianami oraz bujną roślinnością stworzą dla Ciebie klimatyczny zakątek. Eleganckie krzesło może stać swobodnie samo przy biblioteczce czy przy stoliku kawowym. Jego stabilność wspiera metalowy pałąk. Co więcej, nawet po latach użytkowania krzesło i materiał wyglądają nadal na nowe. Na krzesladesign.pl znajdziesz krzesła skandynawskie w różnych kolorach z możliwością wyboru nóg metalowych lub drewnianych. Firma Krzesła Design zapewnia darmową dostawę. Artykuły dostarczane są w sposób bezpieczny. Twoim zadaniem jest intuicyjne złożenie mebli.