Trwały makijaż, naturalny wygląd

Zdecydowana większość kobiet lubi podkreślać swoją urodę i w związku z tym każdego dnia poświęca kilkanaście minut na to, aby wykonać idealny makijaż. Na szczęście jest sposób, aby nie marnować czasu i budzić się z nieskazitelnym wyglądem, którego nie trzeba poprawiać. Tym sposobem na piękno przez całą dobę jest makijaż permanentny. Kto raz pozna jego zalety, pozostanie mu wierny na zawsze…

W gabinetach kosmetycznych bardzo często wykonywany jest makijaż permanentny brwi. Ma to swoje uzasadnienie, ponieważ brwi są jedną z najważniejszych części naszej twarzy. Potrafią podkreślić rysy twarzy, nadać właściwą oprawę oczu czy też wyrazić charakter. W zależności od panujących trendów wyrywamy je lub pogrubiamy. Stosujemy kredki, żele, woski i maskary do brwi – wszystko to w jednym celu: stworzyć piękny łuk. Ale po co się męczyć, jeśli można udać się do kosmetyczki i mieć przez długi czas spokój? Brwi metoda piórkowa to gorący trend tego roku. Swoją popularność zawdzięcza temu, że brwi wyglądają na naturalne, tak jakbyśmy były posiadaczkami pięknych brwi od urodzenia. Jednym słowem nie widać, że w ich kształt oraz kolor ingerowała kosmetyczka.

Brwi metoda piórkowa – co to takiego?

Makijaż permanentny brwi metoda piórkowa to tak naprawdę rekonstrukcja brwi. Za pomocą jednorazowych igieł połączonych w piórka wprowadzany jest pod skórę barwnik, który rysuje jeden włosek po drugim. Dzięki tej metodzie brwi zostają zagęszczone i podkreślone, a nie całkowicie wypełnione, co często wygląda sztucznie. Decydując się na makijaż brwi metodą piórkową, unikniemy efektu przerysowania, a zyskamy podkreślone, gęste i wyglądające naturalnie brwi. Taki makijaż permanentny utrzymuje się od dwóch do trzech lat. Po tym czasie, kiedy barwnik zacznie blednąć, można powtórnie wykonać zabieg, aby znów cieszyć się perfekcyjnym wyglądem bez konieczności codziennego malowania.

brwi metoda piórkowa

Zalety makijażu brwi metodą piórkową

Największą zaletą tej metody jest niewątpliwie naturalność. Jednak to co podkreślają kobiety, które skorzystały z tego rodzaju makijażu permanentnego to również brak bólu podczas jego wykonywania. Dzieje się tak za sprawą tego, że igła z barwnikiem wbija się bardzo płytko, powodując jedynie niewielkie ukłucie. Czas trwania takiego zabiegu to około godziny. Minimalne obrzęki, które widoczne są zaraz po zabiegu zazwyczaj ustępują w ciągu kilku godzin. A efekt pięknych brwi zostaje na długie miesiące! Dlatego jeśli jesteś posiadaczką cienkich i mało widocznych brwi, które uważasz, że pozostawiają wiele do życzenia, to ta metoda jest idealna dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *