Tylko we dwoje – weekend w Dworze Sieraków

To, co przyciąga wielu gości w nasze strony, to chęć spędzenia miłych i romantycznych chwil tylko we dwoje! Nic dziwnego, gdyż odpoczynek należy się każdemu, czy to będzie odpoczynek aktywny, czy raczej relaksujący. U nas możecie spędzić czas na oba sposoby. Jakie atrakcje przewidujemy dla naszych par? Dlaczego warto zarezerwować u nas weekend tylko we dwoje?

Relaksujący i aktywny weekend

Czas odpoczynku i relaksu jest zarezerwowany dla każdego z nas i powinniśmy z niego korzystać! Chyba nikt nie lubi się przepracowywać zanadto, a jeśli już spędzamy długie godziny w biurze, przed komputerem, koniecznie musimy gdzieś wyjechać choć na dwa dni. Dwór Sieraków przygotował świetną ofertę dla par. U nas możecie spędzić weekend z dwoma lub trzema noclegami i zregenerować siły przed kolejnym tygodniem. W naszej atrakcyjnej ofercie przewidujemy m.in. pyszną kolację, butelkę czerwonego wina oraz szampana na powitanie. Jeśli preferujecie odpoczynek, zapraszamy do naszej strefy SPA, gdzie możecie pójść na zabiegi masażu, popływać w basenie, czy zrelaksować się w jacuzzi. Natomiast ci, którzy preferują aktywny wypoczynek, mogą udać się na spacery wokół Dworu Sieraków. Nasz dworek położony jest w malowniczej wsi pod Krakowem, dlatego często gościmy tu turystów z małopolskiej stolicy.

Zabierz ze sobą pupila!

Co istotne, nasz dworek przyjazny jest czworonogom. Jeśli chcecie przyjechać do nas ze swoim psem, serdecznie zapraszamy! Przygotowujemy dla Waszego pupila zawsze wodę, legowisko oraz zestaw miseczek, z których może on jeść oraz pić, a gdy będziecie się relaksować, nasza obsługa zajmie się Waszym pieskiem.

Wiemy, jak ważny jest fakt, by nie zostawiać psa samego w domu podczas urlopu. Zachęcamy serdecznie do zabrania swojego pupila i zapewnienia jemu także atrakcyjnych wakacji. Okolica Dworu Sieraków z pewnością zachęca do spacerów z pupilem, malownicze uliczki i piękne trawisto-leśne zakątki wokół, pozwolą nie tylko na aktywny relaks i wypoczynek Wam, ale także Waszemu pupilowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *