Zabiegi kosmetyczne dla każdej z nas!

Marzysz o chwili relaksu? Nie pamiętasz, kiedy zrobiłaś coś tylko dla siebie? Pielęgnacja twarzy i ciała to jeden z najprzyjemniejszych rytuałów, na który bardzo często brakuje nam czasu. W pospiechu nakładamy krem i makeup, nie zważając na odpowiedni dobór kosmetyków i cały proces ich nakładania. Regularne zabieg kosmetyczne zapobiegają szybszemu starzeniu się skóry. Kosmetyki dodają elastyczności i jędrności. Poza tym ich naczelnym zadaniem jest nawilżenie i odżywienie często odwodnionej skóry. Zabiegi kosmetyczne Warszawa w Akademii Urody zawsze są dostosowane do oczekiwań klientek. To, co zachęca klientki do skorzystania z usług salonu,  to profesjonalne podejście, skuteczne metody oraz atrakcyjne ceny. 

 

Zabiegi kosmetyczne Warszawa w Akademii Urody – poznajmy się!

Akademia Urody to zarazem ekskluzywna szkoła kosmetyczna oraz salon urody. Nowoczesny obiekt szkoleniowy został idealnie przygotowany do prowadzenia kursów kosmetycznych. Uczestnicy docenili szkołę za aż 90% zajęć praktycznych. Wysokiej jakości wyposażenie, profesjonalna kadra naukowa oraz niesamowita atmosfera tego miejsca sprzyjają zdobywaniu wiedzy i doświadczenia. Wybrane szkolenia w Warszawie trwają zazwyczaj od jednego do ośmiu dni. To idealne miejsce, dzięki któremu podniesiesz swoje kosmetyczne kwalifikacje. Poza kursami możesz skorzystać z bogatej oferty usług kosmetycznych. Salon urody zaprasza Cię na zabiegi kosmetyczne twarzy, czyli zabiegi oczyszczające, zabiegi nawilżające, zabiegi liftingujące, liposukcję ultradźwiękową, dermomasaż, masaż twarzy i szyi, a także regulację oraz hennę  brwi i rzęs i hennę pudrową. 

 

Co jeszcze znajdziesz w ofercie Akademii Urody?

Nie mogło zabraknąć różnego rodzaju masażów klasycznych, bańką chińską, ciepłymi kamieniami, kijkami bambusowymi oraz świecą. W zakresie medycyny estetycznej możesz skorzystać z lasoterapii, bezoperacyjnego liftingu powiek, fotoodmładzania, laserowego zagęszczania skóry, fal radiowych, lipolizy oraz mezoterapii igłowej głowy, twarzy, szyi, dekoltu i żuchwy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *