Paulina Krupińska i ślub w góralskim klimacie

Organizacja ślubu i wesela to mnóstwo czynności, jakie trzeba wykonać w odpowiedniej kolejności. Nierzadko pokrótce pojawiają się pewne problemy i trudności. Dlatego ważne, aby przed przystąpieniem do działania, pozyskać pewne wskazówki. Pomoc przyszłym parom zapewniają gwiazdy telewizyjne i inne znane osoby. Czynią to poprzez dzielenie się przeżyciami z własnych ślubów i doświadczeniami. 

Kim jest Paulina Krupińska?

Paulina Krupińska to polska modelka i prezenterka telewizyjna, dokładnie Miss Polonia 2012. Brała też udział w niejednej kampanii reklamowej dla PKO BP, AVON, czy Rossmann. W 2018 roku poślubiła znanego muzyka Sebastiana Karpiela-Bułeckę i ma z nim dwoje dzieci. O swoim ślubie mówi chętnie i z ogromną radością. Zresztą było to niezwykle wyjątkowe wydarzenie. Warto więc opowiedzieć o nim nieco więcej. 

Ślub Pauliny Krupińskiej 

Wystarczy wpisać do wyszukiwarki słowa Paulina Krupińska ślub, by dotrzeć nie tylko do informacji podawanych przez samą Paulinę, ale również do zdjęć. Do zdjęć, których miało w sieci nie być, gdyż był plan na to, aby całe to wydarzenie odbyło się w wielkiej tajemnicy, bez paparazzi itd. Rzeczywistość okazała się inna. Warto podkreślić, że było to przede wszystkim góralskie wesele i odbyło się w Zakopanem. Co więcej, trwało 3 dni. Uroczystość uświetniła kapela góralska, były też przyśpiewki i tańce charakterystyczne dla tego regionu. Uwagę w całym wydarzeniu przykuły stroje Państwa Młodych, a w szczególności Panny Młodej. To nie była typowa suknia ślubna, jakiej można było się spodziewać po modelce. Paulina miała na sobie prawdziwą góralską suknię i kierpce zamiast szpilek. Wyglądała jednak przepięknie. Uroczystość miała miejsce w czwartek, dzięki czemu pomimo iż para miała mało czasu na zorganizowanie wszystkiego, nie miała problemu z dostępnością restauracji, czy zespołu muzycznego. I to jest cenna rada. By planując ślub i wesele, nie mając na to wszystko za wiele czasu, decydować się właśnie na organizację uroczystości w tygodniu. 

Paulina Krupińska tak jak wiele innych znanych osób, miała przepiękny ślub w górskiej scenerii. Może to właśnie idealne miejsce na organizację własnego wesela.